Skip to content

artip j

Narrow screen resolution Wide screen resolution Increase font size Decrease font size Default font size    Default color brown color green color red color blue color
 
Nachádzate sa: Domov
Skip to content
Mená neplatičov už môžu visieť vo vchode bytového domu
Platná právna úprava donedávna neumožnovala zverejnovať vlastníkov, ktorí majú veľké nedoplatky, pretože by to bolo v rozpore so zákonom o ochrane osobných údajov.
Celý článok...
 
Prevod bytu
      Žiadosť o zmenu pred povolením vkladu do katastra nehnuteľností. (stiahnúť)
 
Zásady správneho používania termostatických hlavíc
Image1. Nastavenie požadovanej teploty v miestnosti
     V každej miestnosti si môžete nastaviť otáčaním termostatickej hlavice požadovanú teplotu pre zaistenie tepelnej pohody. V tabuľke sú uvedené orientačné teploty zodpovedajúce jednotlivým číslam stupnice. Podľa miestnych podmienok sa môže teplota od uvedených hodnôt líšiť. Vyskúšajte si preto, pri akom nastavení dosiahnete pohodovú teplotu. Treba si uvedomiť, že k ustáleniu teploty v miestnosti môže dôjsť až po niekoľkých hodinách.
     Na dosiahnutie nastavenej teploty v miestnosti je potrebná dostatočná teplota vykurovacej vody. Pokiaľ sa Vám nepodarí, napr. pri nastavení ventilu na "5" dosiahnuť 24oC a radiátor hreje, nie je to vinou ventilu, ale nízkej teploty vykurovacej vody. Pootočenie hlavice o jeden dielik zodpovedá zmene požadovanej teploty o 1oC.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 4 - 6 z 6